072-33-80-758
 |

לקבלת הצעת מחיר חייגו
072-33-80-758
או מלאו פרטיכם בטופס
ונחזור אליכם בהקדם:

כבר הרבה זמן שישיבה בפתח האוהל היא מנהג שלא שמור אך ורק לאברהם אבינו או לבדואים של המדבר. כיום אנו יכולים למצוא בכל פינה אוהלים מכל הסוגים המשמשים אנשים לכל צורך שהוא, בין אם עסקי מסחרי או פרטי. אנו מספקים שירותי מכירת אוהלים לאירועים מכל הסוגים ומכל המינים בהתמחויות שונות. עם ניסיון של קרוב לעשרים שנה קשה מאוד להתווכח, ומי שהתווכח עדיין לא ניצח.

חברה המספקת מגוון ושפע
כאשר בוחרים אוהלים לאירועי ענק, חשוב לבצע התקשרות עם חברה שמבינה את המשמעות של מכירת מגוון אוהלים לאירועים. חברות רבות עובדות עם אוהלי סטנדרט, ולמעשה מנסים להתאים את הלקוח לאוהל אותו הם מציעים. אנו נספק לכם שירותי ליווי וייעוץ ונרכיב יחד איתכם מהשלב הראשון את האוהל אותו אתם צריכים. אנו מתאימים את האוהל ללקוח ולא את הלקוח לאוהל.

אוהל לכנסים
כנסים רבים נערכים בפארקים, בגינות, בחוף הים ובמקומות ייחודיים הדורשים קירוי, תיחום והצללה. אוהלים לאירועי ענק כגון כנסים הם פתרון מושלם לבניית תפאורה והקמת מסגרת אירוע המסוגלת להחזיק בתוכה כמות גדולה של אנשים ללא התפזרות. אוהלים לכנסים מתאפיינים בעיצוב ותפאורה הנמנים עם המוטיב המרכזי של הכנס, שכן לכל כנס יש מוטיב מרכזי המוביל אותו. אוהלים לאירוע ענק כגון כנסים נבחנים ביכולת שלהם לשילוב תמונות, מסכי ענק להקרנת חומרים להרצאות או לנאומים המהווים חלק מהכנס עצמו וגם אפשרויות תאורה המותאמות אישית באוהל. לכל כנס צרכים משלו, אך ניתן גם להתאים אוהלי סטנדרט לכנסים מרובים, שכן הקונספט של רוב הכנסים הוא דומה.

אוהל להופעות
יש להבחין בין אוהל להופעה המרכזית לבין אוהלי משנה המיועדים לחלוקה פנימית בתוך שטח ההופעה הכללי. אוהל ההופעה המרכזית על פי רוב יהיה אוהל חצי פתוח המאפשר לוגיסטיקה קלה ופשוטה למאחורי הקלעים ולהתקנת הבמה, התאורה ומערכת הסאונד. בכל שטח הופעה על פי רוב יהיו אוהלים קטנים יותר המיועדים למטרות שונות כגון בארים, פינות זולה וישיבה, שטחי כינוס, ועוד. על פי רוב מכירת אוהלים לאירוע ענק כגון הופעות תיעשה בהתאמה אישית לצורך ההופעה הספציפי על ידי מומחה בתחום בעל ניסיון.

אוהלים למרכזים מסחריים, בתי קפה ומסעדות
אחת לתקופה כל מרכז מסחרי שמכבד את עצמו עורך אירוע בשטח המרכז המסחרי למטרות קידום מכירות. אוהלים למטרות אלו יכולים לשמש את בעלי המרכז המסחרי לא אחת ולא פעמיים מכיוון שמדובר באירועים החוזרים על עצמם אחת לתקופה. גם אם במתכונת שונה, על פי רוב השטח בו מוקם האוהל יהיה זהה.
 

אוהלים לאירועי ענק


כל הזכויות שמורות לאוהד גושן
יבוא ומכירת ציוד לאירועים 2018
072-33-80-758
דוא"ל:
sales@eventory.co.il
כתובת: כפר פינס

 


EVENTORY
יבוא ומכירת ציוד לאירועים

לקבלת הצעת מחיר חייגו
072-33-80-758
או מלאו פרטיכם בטופס
ונחזור אליכם בהקדם

EVENTORY - יבוא ומכירת ציוד לאירועים

לקבלת הצעת מחיר חייגו 072-33-80-758 או מלאו פרטיכם בטופס ונחזור אליכם בהקדם

כל הזכויות שמורות לאוהד גושן יבוא ומכירת ציוד לאירועים 2018 | 072-33-80-758 | דוא"ל: sales@eventory.co.il | כתובת: כפר פינס