072-33-80-758
 |

לקבלת הצעת מחיר חייגו
072-33-80-758
או מלאו פרטיכם בטופס
ונחזור אליכם בהקדם:

אוהלים הם מחסה ארעי אבל הוא עשוי להידרש במקומות מסוימים באופן קבוע. לרשותכם היצע מגוון של אוהלים למכירה העשויים לשמש אתכם לשימושים שונים לצורך יצירת מתחמים סגורים בשטחים פתוחים. אוהלים אינם מהווים רק מחסה מפני שמש, גשם ורוח. הם מהווים מתחם מועיל ושימושי במקומות ובזמנים שונים.

אוהלים לאירועים משמשים במקום שבו ניתן לקיים הרצאה, סדנה, הפעלה, ארוחה או לכל מטרה אחרת, אשר האוהל משמש לה מקום מתאים לכך. יש כיום אוהלים איכותיים, סגורים, המאפשרים ליצור חציצה בין החוץ לבין הפנים, באופן המנטר ומנטרל רעשי רקע מכל סוג שהוא, לרבות רוחות ואבק.

אוהלים מהווים פתרון ליציאה לחיק הטבע, כאשר רוצים לבלות בו במקומות שונים, לרבות על שפת הים, על צלע הר, בפסגתו או בירכתיו, ואפילו כבילוי שונה, ייחודי ומרתק של ילדים הבוחרים, לשם שינוי ובילוי, לישון בחוץ, על הדשא, בתוך האוהל ( מותנה, כמשוער וכצפוי, באישור הוריהם).

אוהלים מתאימים לימי כיף ולימי גיבוש, כאשר רוצים לקיים פעילות פנים-ארגונית סגורה. הם מתאימים גם לכנסים, לוועידות, לירידים, לתערוכות שבהם הם מהווים מתחמים המיועדים להצגת מוצרים או שירותים, כשניתן לייחד בהם פינות לאוכל ולשתייה.

התועלת הוודאית שניתן להפיק מאוהלים מצדיקה בהחלט את עלותם, מה גם ששמירה עליהם ותחזוקתם בתנאים שבהם ניתן לשמור עליהם מפני נזקים פוטנציאליים העלולים להיגרם ממזג אוויר קיצוני מאפשרת ליהנות מהם, איכותיים ובטיחותיים, במשך שנים רבות.

הוצאה חד פעמית לעומת שימוש תכוף ורב פעמי הופכת את קניית האוהל המתאים לכם להשקעה כדאית, מועילה ומשתלמת מכל בחינה שהיא. על מנת לבחור את האוהל המתאים לכם ביותר מומלץ להתייעץ עם אנשי מקצוע שיסייעו לכם לבחור לאחר הגדרת צרכים ושימושים עתידיים ושימושם.
 

אוהלים למכירה בכל הגדלים


כל הזכויות שמורות לאוהד גושן
יבוא ומכירת ציוד לאירועים 2018
072-33-80-758
דוא"ל:
sales@eventory.co.il
כתובת: כפר פינס

 


EVENTORY
יבוא ומכירת ציוד לאירועים

לקבלת הצעת מחיר חייגו
072-33-80-758
או מלאו פרטיכם בטופס
ונחזור אליכם בהקדם

EVENTORY - יבוא ומכירת ציוד לאירועים

לקבלת הצעת מחיר חייגו 072-33-80-758 או מלאו פרטיכם בטופס ונחזור אליכם בהקדם

כל הזכויות שמורות לאוהד גושן יבוא ומכירת ציוד לאירועים 2018 | 072-33-80-758 | דוא"ל: sales@eventory.co.il | כתובת: כפר פינס