072-33-80-758
 |

לקבלת הצעת מחיר חייגו
072-33-80-758
או מלאו פרטיכם בטופס
ונחזור אליכם בהקדם:

אוהלים למכירה – בדיקת מחירים
במזרח התיכון ובארצות המזרח בכלל, השימוש באוהלים היה נפוץ משחר הימים. עוד בימי בראשית, גם אבות אבותינו ישבו בפתח האוהל וקיבלו אורחים שונים לתוך האוהל שלהם. גם בימינו אנו, ימים מודרניים בהם אנו חיים בבניינים גבוהים המכוסים בגגות בטון, השימוש של אוהלים לא נעלם מן העולם. נהפוך הוא, לעתים אוהלים לאירועים מהווים תוספת יוקרתית ואלגנטית שנראית כאילו יצאה מקטלוג עיצוב חדשני ומודרני. מגוון האפשרויות של ימינו יכול לעתים לבלבל אותנו, ולהשאיר אותנו שאלות רבות כשנעסוק במציאת אוהלים למכירה, כשהשיקול המרכזי שיעמוד לפנינו יהיה בדרך כלל העלות הכוללת של רכישת אוהל. אך לעתים רכישת האוהל עצמה אינה מהווה את עיקר ההוצאה, שירותי ההתקנה והפירוק, האחסון והאחריות יכולים להביא להוצאות נוספות, שלפעמים יהיו יקרות יותר במצטבר מההוצאות המקוריות.

עלויות התקנה, הרכבה, פירוק ואחסון
היתרון הגדול של אוהלים למכירה הוא שמדובר במבנה נייד הניתן לפירוק והרכבה לפי דרישה. אוהלים לאירועים מיועדים בדרך כלל לאירועים בשטחים פתוחים, ונדרשת עבודת התאמה של האוהל לשטח. הרכבת אוהלים גדולים וסבוכים, וגם פירוקם כרוכים בעבודה של אנשי מקצוע וכליהם. עלויות כאלה יכולות להתווסף על חשבון הלקוח במקרים מסוימים ויש לסכם את ההיבטים הללו טרם רכישת האוהל עצמו.

גם לאחר שפירקנו את האוהל, במידה והאוהל שלנו ובבעלותנו, יש צורך לאחסון את חלקיו הכוללים את שלדת המתכת ואת הכיסוי של האוהל המהווה את קירותיו. אחסון זה יכול לפעמים להיות לא נוח ואף בלתי אפשרי עבור אנשים מסויימים, שיעדיפו לשמור את האוהל עצמו במקומות האחסון של החברה שמכרה להם את האוהל. כמובן שאחסון ושמירה על האוהל כרוכים בעלויות נוספות גם כן.

מה כלול במסגרת האחריות?
במידה ומדובר בתחום של רכישת אוהלים לאירועים מחנויות של אוהלים למכירה או מאתרי אינטרנט של אוהלים למכירה, לעתים האוהל יגיע עם אחריות. חשוב לוודא האם מדובר באחריות יצרן או באחריות המוכר, ולקחת את פרטי יצירת הקשר הרלוונטיים למקרה של תביעת אחריות. בנוסף, חשוב לסכם על היבטי האחריות השונים הנכללים בתעודת האחריות, ולהעלותם לכתב. רכישת אוהל היא קניה של שנים, ולכן יש לסכם את הפרטים השונים הנוגעים לעתיד השימוש באוהל.

בדיקת מחירים של אוהלים למכירה ושל ציוד לאירועים באופן כללי
תמיד רצוי להשוות מחירים עם חברות אחרות, אך חשוב לזכור לא להתפזר, כדאי לבחור שלוש חברות מרכזיות שנראות לנו טובות, ולבקש מהן הצעת מחיר עבור דרישות האוהל שלנו. כמובן שכדאי להתרשם מהיבטים נוספים כמו איכות השירות של נציגי החברה העוסקת בתחום של אוהלים למכירה.

כיצד נמזער את העלות של רכישת אוהלים לאירועים?
הדרך הכי טובה לעשות זאת היא להכין את שיעורי הבית שלנו. הכוונה לכך היא שקודם כל לפני שאנו פונים לחברה שתמכור לנו אוהלים למכירה, נבין אילו אוהלים לאירועים אנו רוצים. מה מידותיהם, ולאילו אירועים הם מיועדים. כשנגיע עם דרישות אלה לחברה, העלויות יוזלו משמעותית כתוצאה ממניעת חוסר הבנות.
 

אוהלים למכירה


כל הזכויות שמורות לאוהד גושן
יבוא ומכירת ציוד לאירועים 2018
072-33-80-758
דוא"ל:
sales@eventory.co.il
כתובת: כפר פינס

 


EVENTORY
יבוא ומכירת ציוד לאירועים

לקבלת הצעת מחיר חייגו
072-33-80-758
או מלאו פרטיכם בטופס
ונחזור אליכם בהקדם

EVENTORY - יבוא ומכירת ציוד לאירועים

לקבלת הצעת מחיר חייגו 072-33-80-758 או מלאו פרטיכם בטופס ונחזור אליכם בהקדם

כל הזכויות שמורות לאוהד גושן יבוא ומכירת ציוד לאירועים 2018 | 072-33-80-758 | דוא"ל: sales@eventory.co.il | כתובת: כפר פינס