072-33-80-758
 |

לקבלת הצעת מחיר חייגו
072-33-80-758
או מלאו פרטיכם בטופס
ונחזור אליכם בהקדם:

למזלנו הגדול, מדינת ישראל התברכה במזג אוויר נעים יחסית. נכון שישראלים רבים יתלוננו ויגידו שחם פה מידי, שאין צל, שבחורף יש רוח, ושבקיץ יש לחות, אבל תשאלו כל אירופאי ממוצע, שהיה נותן את זרת שמאל שלו בשביל עוד עשרה ימי שמש בשנה. בגלל שבורכנו בכזה מזג אויר אנו יכולים להרשות לעצמינו לערוך אירועים בחוץ, ואין אנו כבולים למסיבות בר / בת מצווה באולמות אירועים סגורים.

מה היתרונות של אוהלים למסיבות בר / בת מצווה?
כאשר נשתמש באוהל למסיבת בר או בת המצווה שלנו, אנו חוסכים כסף רב בתשלום לאולם, וגם נהנים משפע מיקומים אפשריים לערוך בהם את האירוע הנחשק. בין אם פנינו לחברת השכרת ציוד לאירועים או לחברה שעיסוקה הוא מכירת אוהלים לאירועים, ניתן להזמין אוהל התואם בדיוק רב את הדרישות שלנו – אוהל פתוח או סגור, קטן או גדול, אטום לגשם ולקור, עם תשתיות לתאורה או חשמל, מרובע או מעוצב ועוד. כלומר, שימוש באוהלים לאירועים מאשפר לנו יצירתיות גדולה בהרבה, וכמובן אפשרויות משחק רבות וגמישות.

כיצד נבחר את האוהל המתאים לנו?
במידה ונרצה לשכור או לרכוש אוהל המתאים לאירוע בר או בת המצווה שלנו, נוכל להיעזר במומחי החברה העומדים לרשותינו. אין חכם כבעל הניסיון, ולכן כדאי לפנות לאיש המקצוע העוסק בתחום כבר זמן רב ומסוגל להביא מניסיונו האישי לתוך המסיבה שלכם. בחירת סוג האוהל תלויה בכמות האנשים, בגודל האירוע, במקום העומד לרשותינו להעמדת האוהל ובצרכים נוספים של האירוע הרלוונטיים לאוהל עצמו כגון תאורה או חימום.

שירות עבור חברות השכרת ציוד לאירועים
חושבים על להקים חברה להשכרת ציוד לאירועים? עוסקים בהשכרת ציוד לאירועים ומחפשים שדרוג וספק מהיר יעיל ואמין? אתם מוזמנים לפנות אלינו לקבלת הצעת מחיר עבור צרכי האוהלים שלכם לכל סוג של אירוע. כאשר אנו מספקים אוהלים למסיבות בר / בת מצווה אנו מביאים עימנו שנים של ניסיון ולקוחות מרוצים.

לפעמים יותר זול לקנות
כל משפחה יודעת שלערוך אירוע במדינת ישראל אין זה דבר של מה בכך. הוצאות מפה ועד להודעה חדשה, כשהעיקרית ביניהן היא עלות שכירות האולם. כאשר אנו מתכננים מסיבת בר או בת מצווה, לפעמים לרכוש אוהל לאירוע שכזה הוא פתרון חכם בהרבה מכל הפתרונות האחרים. העלות עצמה לא יקרה כמו שכירת אולם אירועים, והאוהל נשאר איתנו לאירועים עתידיים.
 

אוהלים למסיבות בר / בת מצווה


כל הזכויות שמורות לאוהד גושן
יבוא ומכירת ציוד לאירועים 2018
072-33-80-758
דוא"ל:
sales@eventory.co.il
כתובת: כפר פינס

 


EVENTORY
יבוא ומכירת ציוד לאירועים

לקבלת הצעת מחיר חייגו
072-33-80-758
או מלאו פרטיכם בטופס
ונחזור אליכם בהקדם

EVENTORY - יבוא ומכירת ציוד לאירועים

לקבלת הצעת מחיר חייגו 072-33-80-758 או מלאו פרטיכם בטופס ונחזור אליכם בהקדם

כל הזכויות שמורות לאוהד גושן יבוא ומכירת ציוד לאירועים 2018 | 072-33-80-758 | דוא"ל: sales@eventory.co.il | כתובת: כפר פינס