072-33-80-758
 |

לקבלת הצעת מחיר חייגו
072-33-80-758
או מלאו פרטיכם בטופס
ונחזור אליכם בהקדם:

לאחר שהאירוע יסתיים תנשמו עמוק ותסכמו את כל תקופת ההכנה שעברה עליכם. אבל כעת, כל עוד אתם ניצבים בשלבי טרום האירוע אין לכם הרבה זמן. עליכם לטרוח ולעמול, לבדוק ולברר, לערוך רשימות ולקבל החלטות. היכן ייערך האירוע? אילו פריטים עליכם לשכור? האם אתם צריכים גביעי יין לאירוע למכירה? אתם מבררים על כוסות לאירוע למכירה? הכירו את החברה המובילה והמוכרת בתחום – חברת Eventory.

כוסות לאירוע למכירה

החברה הוקמה כעסק משפחתי אשר היטיב לערוך אירועים ולספק את הציוד הנדרש במקצועיות ובדיוק נמרץ. בחלוף השנים התמקצענו ופתחנו חברה אשר מספקת ללקוחות שירותים מעולים שנשענים על המון ידע והתמצאות בתחום. לא פלא שכאשר לקוח צריך גביעי יין לאירוע למכירה או כוסות לאירוע למכירה – הוא יודע לאיזו כתובת עליו לפנות. החברה מספקת מענה הולם ומאפשרת לכל לקוח לקבל את הטוב ביותר בהתאם לצורך שלו. ולכן, אם אתם צריכים גביעי יין לאירוע למכירה או כל ציוד אחר לאירוע - כדאי שתדעו את הכתובת המומלצת.

מכירת אוהל לעירייה

חברת Eventory אמנם מספקת שירות של מכירת מוצרים קטנים כמו גביעי יין לאירוע למכירה. אך גם בנישה של מוצרים גדולים ומורכבים יותר מובילה החברה. בין היתר אנו מציעים מכירת אוהל לאירועים לבית ספר או מכירת אוהל לעירייה. אנו מייבאים מיצרנים מחו"ל את האוהלים האיכותיים והמומלצים ביותר. אותם אנחנו מוכרים ללקוחות כאן בארץ בהתאמה מלאה לצרכים שלהם. אכן, לקוחות רבים בוחרים לערוך אצלנו מכירת אוהל לעירייה.

מכירת אוהל לאירועים לבית ספר

ניתן להשיג אצלנו מגוון סוגים של אוהלים ששונים זה מזה בגודל, במראה, בשיטת ההרכבה ועוד. כאשר לקוח פונה עלינו ומברר על מכירת אוהל לאירועים לבית ספר אנו נתאים עבורו את האוהל שיענה על הצורך – הן מבחינת הגודל והן מבחינת המראה ויתר המאפיינים של האוהל. אנחנו מאמינים שכל מוצר שלקוח רוכש צריך לענות על הדרישות ולאפשר את השימוש הרצוי באופן מושלם. אז אם אתם מבררים על גביעי יין לאירוע למכירה, אם האירוע שלכם מתקרב וטרם החלטתם היכן לערוך אותו ואילו פריטים אתם צריכים במהלכו, כדי לקיים אותו בהצלחה - אתם מוזמנים ליצור אתנו קשר. כאן תפגשו את מיטב המוצרים כמו גביעי יין לאירוע למכירה, אוהלים, כיסאות ועוד. זה המקום בו עורכי אירועים מוצאים את כל הפריטים הנחוצים להם ויכולים להגיע לאירוע שלהם בלב שקט. כי יש חברה מקצועית שטורחת להצלחת האירוע.

 

גביעי יין לאירוע למכירה


כל הזכויות שמורות לאוהד גושן
יבוא ומכירת ציוד לאירועים 2018
072-33-80-758
דוא"ל:
sales@eventory.co.il
כתובת: כפר פינס

 


EVENTORY
יבוא ומכירת ציוד לאירועים

לקבלת הצעת מחיר חייגו
072-33-80-758
או מלאו פרטיכם בטופס
ונחזור אליכם בהקדם

EVENTORY - יבוא ומכירת ציוד לאירועים

לקבלת הצעת מחיר חייגו 072-33-80-758 או מלאו פרטיכם בטופס ונחזור אליכם בהקדם

כל הזכויות שמורות לאוהד גושן יבוא ומכירת ציוד לאירועים 2018 | 072-33-80-758 | דוא"ל: sales@eventory.co.il | כתובת: כפר פינס