072-33-80-758
 |

לקבלת הצעת מחיר חייגו
072-33-80-758
או מלאו פרטיכם בטופס
ונחזור אליכם בהקדם:

פטריית חימום - פתרון חימום לעסק בשטחים פתוחים
פטריית חימום מפיצה חום רך, שקט, נעים. ניתן להציב אותה בכל מקום בבית הקפה. ניתן לנייד אותה על פי צורך או רצון מי מהיושבים. היא מפיצה חום נקודתי. כאשר בעל בית הקפה רוצה להרחיב את השטח שלו הוא יכול לסגור שטח במבואת הקפה, בהנחה שהשטח שלו, ולחמם אותו, גם ובעיקר בחורף באמצעות פטריות חימום. כך ניתן להגדיל את  התפוסה וכמובן, בהתאמה, את ההכנסות.

פטריית חימום לבתי קפה נותנת פתרון גם כאשר מי מהפוקדים את בית הקפה מעדיפים לשבת בחוץ, במבואה או במרפסת הלא מקורה. ישיבה בסמוך לפטריית חימום מהווה פתרון מספק ומאפשרת ישיבה נוחה וממושכת. בכך ניתן למצות את ההנאה מהישיבה בחוץ, באוויר הצח, בשטח פתוח עם החום המפנק שמפיצה הפטרייה.

פטריית החימום מהווה יתרון משמעותי על אמצעי חימום חלופיים כאשר מדובר על הצורך או על הרצון לחמם את השטח מחוץ לבית הקפה  המהווה חלק  בלתי נפרד ממנו ומקום מועדף אל חלק בלתי מבוטל מהבאים אל בית הקפה. זו הסיבה לכך שהפטרייה מהווה גם אמצעי חימום רווח ואפקטיבי בגני אירועים, בין השאר בתוך סגירות חורף בדמוי אוהלים או סגירות אחרות היוצרות מתחם סגור בתוך הגן.

חשוב לציין- למען הסר ספק- כי פטריית החימום היא אמצעי חימום איכותי ובעיקר בטיחותי. היא אפקטיבית ביותר ברדיוס של ארבעה- חמישה מטר מכל צד כך שמדובר בשטח בלתי מבוטל כלל ועיקר. פטריות החימום, בעיקר אלה הפועלות על חשמל, מהוות פתרון מצוין לחימום מתחם בית הקפה. מי שסובלים מהחום תמיד יכולים לשבת במקום שבו לא חשים את מיקוד החום עליו.

 הערך המוסף של הפטרייה הוא בתחושה ובאווירה החמימה והאינטימית שמוסיף האור הנעים שהיא מפיצה, לבד מחומה.  כאשר אנשים נכנסים בערב או אף בבוקר קר אל בית הקפה ורואים פטריות חום בוערות באופן טבעי הם חשים נוחות ורצון לשבת במקום. אין ספק כי מדובר בהשקעה נמוכה, אפילו זניחה, ביחס לתועלת הוודאית שמפיקים בעלי בית הקפה מקיומן של פטריות החימום בתוך בית הקפה ומחוץ לו.

השימוש בהם פשוט וקל כפי שקלה ופשוטה היא גם הפסקתו. בהעדר שימוש בהן ניתן לאחסן אותן במחסן ובכך למנוע את הפיכתן למכשול בדרכם של הפוקדים את בית הקפה אל השולחן שבו הם בוחרים לשבת. גם עלות החשמל של הפטרייה אינה גבוהה, מה גם שהשימוש בהן אינו נעשה לאורך כל  השנה.
 

היתרונות של פטריית חימום לבתי קפה


כל הזכויות שמורות לאוהד גושן
יבוא ומכירת ציוד לאירועים 2018
072-33-80-758
דוא"ל:
sales@eventory.co.il
כתובת: כפר פינס

 


EVENTORY
יבוא ומכירת ציוד לאירועים

לקבלת הצעת מחיר חייגו
072-33-80-758
או מלאו פרטיכם בטופס
ונחזור אליכם בהקדם

EVENTORY - יבוא ומכירת ציוד לאירועים

לקבלת הצעת מחיר חייגו 072-33-80-758 או מלאו פרטיכם בטופס ונחזור אליכם בהקדם

כל הזכויות שמורות לאוהד גושן יבוא ומכירת ציוד לאירועים 2018 | 072-33-80-758 | דוא"ל: sales@eventory.co.il | כתובת: כפר פינס