072-33-80-758
 |

לקבלת הצעת מחיר חייגו
072-33-80-758
או מלאו פרטיכם בטופס
ונחזור אליכם בהקדם:

פטריות אינן צומחות על העצים, ויש סוגים שאינם צומחים גם למרגלותיהם, ביערות ובחורשות, בטבע ובנוף. אלה הן פטריות חימום המתאימות למוסדות ציבור, לבתי עסק שונים בכלל ולבתי קפה ומסעדות בפרט, לגינה הביתית ( לחצר, לדק, לפאטיו, למרפסת).

פטריות חימום ניתנות להצבה בתוך מתחמים סגורים שאינם בהכרח מבונים, לכן ניתן לראות אותן במקומות כגון בתי קפה, שבהם תוחמים באמצעות סגירת חורף ארעית, עונתית, אל מבואת בית הקפה והופכים אותה לחלק בלתי נפרד ממנו, אשר הפטריות המחממות אותו מאפשרות ישיבה בו.

מוכרים שני סוגים עיקריים של פטריות: על גז ועל חשמל. לבד מההבדלים במחיר, חשוב לציין כי פטרייה העובדת על חשמל בטיחותית יותר לשימוש. יש חשיבות בטיחותית מכרעת ליציבות הפטרייה לכן חשוב לוודא כי היא יציבה ולא מוּעדת לנפילה. כאשר מפעילים פטריית חימום- ההפעלה פשוטה וקלה ואינה מחייבת להזעיק טכנאי מקצועי – במיוחד כאשר משתמשים בגז, חשוב להקפיד ולוודא כי בלון הגז מוגן ואינו מסכן בני אדם בסביבה.

על מנת להוזיל את מחירה, רצוי לקנות את פטריית החימום בקיץ, עונה שבאופן טבעי הביקוש לה נמוך יותר באופן משמעותי מאשר בחורף, שהיא העונה הטבעית לגידול בביקושים לפטריות.

היכולת לנייד את הפטרייה ממקום למקום הופכת אותה לאמצעי חימום יעיל ביותר. עם זאת חשוב לציין כי רדיוס החימום שלה אינו גדול ועל מנת ליהנות מחומה יש לשבת בסמיכות אליה. כמו כן הקלות והמהירות שבה ניתן להפעיל אותה מאפשרת גם לכבותה לאלתר מתי שחשים כי החום שהיא מפיקה ומפיצה רב מדי וכמובן- בסיום הישיבה במקום שהיא מחממת אותו.

אין ספק כי קניית פטריות חימום היא השקעה משתלמת בעיקר כאשר היא משמשת את הרוכשים שנים רבות מדי חורף.
 

המדריך כיצד לרכוש פטרית חימום


כל הזכויות שמורות לאוהד גושן
יבוא ומכירת ציוד לאירועים 2018
072-33-80-758
דוא"ל:
sales@eventory.co.il
כתובת: כפר פינס

 


EVENTORY
יבוא ומכירת ציוד לאירועים

לקבלת הצעת מחיר חייגו
072-33-80-758
או מלאו פרטיכם בטופס
ונחזור אליכם בהקדם

EVENTORY - יבוא ומכירת ציוד לאירועים

לקבלת הצעת מחיר חייגו 072-33-80-758 או מלאו פרטיכם בטופס ונחזור אליכם בהקדם

כל הזכויות שמורות לאוהד גושן יבוא ומכירת ציוד לאירועים 2018 | 072-33-80-758 | דוא"ל: sales@eventory.co.il | כתובת: כפר פינס