072-33-80-758
 |

לקבלת הצעת מחיר חייגו
072-33-80-758
או מלאו פרטיכם בטופס
ונחזור אליכם בהקדם:

ריהוט אלטרנטיבי
השם ריהוט אלטרנטיבי התבסס עבור סוגי הריהוט שאינו רגיל כגון שולחנות וכיסאות באירוע. ריהוט אלטרנטיבי הינו ריהוט אחר, משלים, נינוח, אינטימי, נותן תחושת רוגע וחברתיות ומזמין שנקרא לעיתים בשם "ריהוט זולה" או ריהוט "שאנטי", אך הכוונה לריהוט שמייצר תחושת נינוחות ואינטימיות הן באירועי פנים (indoor) והן באירועי חוץ.
 
ריהוט זה אינו מתאים לכל אירוע או מתחם, אך למי שהוא כן מתאים, אפשר כמעט בוודאות לציין שהריהוט "הקונבנציונלי" אינו רלוונטי אליו. לעומת זאת, פעמים רבות במתחמי אירועים ותיקים גילו כי הריהוט המשלים נותן נופח של מקומות אינטימיים ובהחלט מוסיף על הריהוט הרגיל ואכן משלים אותו.
 
באופן שגוי, בד"כ ריהוט זה נפתח כריהוט "פושט"...ריהוט זול, אך למעשה על מנת לשמר אותו לתקופה ארוכה ועל מנת לאפשר לו להיות מתאים ותקים באירועים רבים, צריך להשקיע בריהוט איכותי, גימור גבוה ועמידה גבוהה ככל הניתן מפני בלייה ושבירה.
 
אצלנו ריהוט גן כולל כסאות/כורסאות פוטון בנויים מעץ מלא, צבוע לבן (בד"כ) ועליו מונח מזרן וכריות בצבעים שונים. (ניתן לקנות בנפרד או כחלק מסט הפוטון).
 
להשלמת הסט של ריהוט אלטרנטיבי לעיתים משתמשים בקירוי משלים של אוהל או יריעות לייקרה שניתם לפרוס אותן ולעצב אותן באופנים שונים שתומכים ומשלימים את האווירה הרצויה לתת למתחם או לאירוע תחושת שלווה ו"שאנטי".
 
ריהוט אלטרנטיבי יכול להוות את הריהוט העיקרי או להוות מערכת ריהוט משלימה לאולמי אירועים או גני אירועים יחד עם הריהוט הרגיל המלווה את מרכז האירוע.
 
האירועים המתאימים לריהוט גן יכולים להיות אירועים פרטיים בבית, בגן, בגינה, בחוף הים, באוהל או מתחת לשמים – אתם תאפיינו את האירוע והמקום ואנו נתאים את הציוד הנדרש והמומלץ.
 
חימום וקירור
אנו ב- Eventory  מודעים היטב לצורך במיזוג האוויר ובהתאמת טמפרטורות נוחות להימצאות באירועים ובמיוחד באוהלים או במקומות סגורים.
גם החורף בארץ וגם הקיץ החם מהווים אתגר לא קטן למארגני האירועים ודורשים הכנת אמצעי חימום/קירור מתאימים.
 
אנו מציעים מגוון פתרונות לשני מצבי מיזוג אלו הן בעזרת פטריות חימום ומערכות חימום דוחפות/מפזרות אויר חם בקור החורפי, תנורי חימום מסוג  Infrared חדישים ובטיחותיים.

או בעזרת אמצעי קירור לתקופת הקיץ מבוססים על; מפזרי אדים/ערפל, מזגנים ניידים ומגוון פתרונות קירור ואוורור למקומות סגורים, אוהלי אירועים ואולמות.
 
את אמצעי החימום/קירור  ניתן למקם בתוך האוהל, בגן או בסמוך למקומות הישיבה, העמידה או הבילוי החברתי המשותף.
 

חימום / קירור


כל הזכויות שמורות לאוהד גושן
יבוא ומכירת ציוד לאירועים 2018
072-33-80-758
דוא"ל:
sales@eventory.co.il
כתובת: כפר פינס

 


EVENTORY
יבוא ומכירת ציוד לאירועים

לקבלת הצעת מחיר חייגו
072-33-80-758
או מלאו פרטיכם בטופס
ונחזור אליכם בהקדם

EVENTORY - יבוא ומכירת ציוד לאירועים

לקבלת הצעת מחיר חייגו 072-33-80-758 או מלאו פרטיכם בטופס ונחזור אליכם בהקדם

כל הזכויות שמורות לאוהד גושן יבוא ומכירת ציוד לאירועים 2018 | 072-33-80-758 | דוא"ל: sales@eventory.co.il | כתובת: כפר פינס