072-33-80-758
 |

לקבלת הצעת מחיר חייגו
072-33-80-758
או מלאו פרטיכם בטופס
ונחזור אליכם בהקדם:

היכן עורכים את האירוע? בהזדמנויות שונות אנחנו מגלים כי חסר לנו מקום הולם בו נוכל לקיים אירוע כלשהו. זה יכול להיות אירוע מכירות, יריד, הפנינג, כינוס וכן הלאה. חשוב מאוד כי כל אירוע שהוא ייערך במקום הולם בו אפשר יהיה למצוא מקום לכל נוכח ולכל אביזר או רהיט. וכך לנהל אירוע מוצלח ומהנה שכל הנוכחים בו יוכלו להיות מרוצים ממהלכו ומהאווירה שתשרור בו. בשנים האחרונות חדרו לשימוש מכירת אוהלים לאירוע לעירייה. מדובר על אוהלים מיוחדים אשר ניתן להקים אותם ולהשיג יציבות מלאה. היתרון הגדול של מכירת אוהלים לאירוע לעירייה הוא שמדובר על מוצרים מתקפלים שניתן לאחסן אותם בתקופות בהם אין צורך בהם. חושבים על מכירת אוהלים לאירוע לעירייה?

מכירת אוהלים לאירוע לקייטרינג

חברת Eventory מזמינה אתכם להכיר את המוצרים המעולים ואת מיטב התוצרת של יצרנים מובילים ברחבי העולם בתחום האוהלים. אנחנו מייבאים ארצה את האוהלים הטובים ביותר ומשווקים אותם ללקוחות אשר מעוניינים לרכוש או להשכיר מכירת אוהלים לאירוע לעירייה. יש לנו מגוון רחב של לקוחות אשר נצרכים לאוהל עבור מטרות שונות. בין היתר ניתן לפגוש בעלי עסקים, מכירת אוהלים לאירוע לעירייה, מכירת אוהל לבתי ספר וארגונים אלו ואחרים. האוהלים מאפשרים לערוך אירועים במלוא הנוחות ולהתאים את השטח המיועד לאופי האירוע ולכל מה שמתכננים לערוך במהלכו.

מכירת כסאות לאירוע לבית ספר

כדי להפיק את מלוא התועלת מהאוהל חשוב מאוד לרכוש את האוהל המתאים לשימוש המסוים. המומחיות שלנו בחברת Eventory היא להתאים לכל לקוח את המוצר המוצלח ביותר עבורו. וזאת בהתחשב בסוג האירועים שהוא עתיד לערוך באוהל, בגודל השטח שעומד ברשותו, בשטח האחסון בו הוא יאחסן מכירת אוהלים לאירוע לעירייה ועוד. נקודה נוספת שאנחנו מתייחסים אליה היא מורכבות הקמת האוהל. יש מספר שיטות הרכבה אשר לכל אחת יתרונות מול חסרונות.

מכירת אוהל לבתי ספר

חשוב לנו למכור, ככלות הכול מדובר בעסק שנועד להביא לנו רווחים כספיים, אבל מה שחשוב לנו עוד יותר זה להצליח להתאים לכל לקוח את המוצר המתאים ביותר, ולספק שירות מכירת אוהלים לאירוע לקייטרינג על פי הצורך הנוכחי שלו. אז אם החלטתם ללכת לברר על מכירת כסאות לאירוע לבית ספר או מכירת אוהלים לאירוע לקייטרינג, אנחנו שמחים להזמין אתכם לפגוש את הצוות המקצועי שלנו. זה המקום בו תצליחו לבצע מכירת כסאות לאירוע לבית ספר וכן מכירת אוהל לבתי ספר על הצד הטוב ביותר.
 

מכירת אוהלים לאירוע לעירייה


כל הזכויות שמורות לאוהד גושן
יבוא ומכירת ציוד לאירועים 2018
072-33-80-758
דוא"ל:
sales@eventory.co.il
כתובת: כפר פינס

 


EVENTORY
יבוא ומכירת ציוד לאירועים

לקבלת הצעת מחיר חייגו
072-33-80-758
או מלאו פרטיכם בטופס
ונחזור אליכם בהקדם

EVENTORY - יבוא ומכירת ציוד לאירועים

לקבלת הצעת מחיר חייגו 072-33-80-758 או מלאו פרטיכם בטופס ונחזור אליכם בהקדם

כל הזכויות שמורות לאוהד גושן יבוא ומכירת ציוד לאירועים 2018 | 072-33-80-758 | דוא"ל: sales@eventory.co.il | כתובת: כפר פינס