072-33-80-758
 |

לקבלת הצעת מחיר חייגו
072-33-80-758
או מלאו פרטיכם בטופס
ונחזור אליכם בהקדם:

בעלי קייטרינג נזקקים לעיתים לאוהל. האוהל ישמש אותם למכירת אוכל מוכן או לשם עריכת אירועים שלקוחות מזמינים אצלם. מכירת אוהל לקייטרינג הוא עניין מקצועי לכל דבר, שכן מדובר על תחום בו יש מגוון מוצרים ויצרנים רבים מציעים את מרכולתם. והלקוח כמובן רוצה להצליח ברכישה ולשוב בידיעה כי הוא רכש מוצר מוצלח ושימושי שיביא לו תועלת מרובה. אכן, צריך לדעת היכן כדי לערוך מכירת אוהל לקייטרינג.

מכירת אוהלים לאירוע

קבלו את החברה המובילה והמומלצת ביותר בתחום – חברת Eventory הוותיקה והמומלצת. זו חברה אשר רכשה המון ניסיון וותק בתחום זה של אספקת ציוד לאירועים. החברה מכירה היטב את הענף ואת כל המוצרים המוצעים. היא מקושרת ליצרנים המובילים בעולם ולפיכך מצליחה לספק ללקוחותיה מכירת אוהל לקייטרינג באופן מושלם. הידע הרב הזה משרת את הלקוחות הרבים שנהנים מייעוץ מקצועי והכוונה הולמת אשר מסייעת להם לבחור בתבונה את המוצר, ולהיות מרוצים משירות מכירת אוהל לקייטרינג. אכן, כאשר בוחרים חנות עבור מכירת אוהלים לאירוע Eventory זו הכתובת.

מכירת אוהלים לאירוע לבית כנסת

יש לציין כי החברה התחילה את דרכה כעסק משפחתי, ובמהלך הפעילות צברה הרבה מאוד ידע והבנה מעמיקה בתחום. לאחר מכן נפתחה החברה באופן רשמי והתחילה לפעול בתחום ולייבא מוצרים שונים שנועדו לענות על הצורך של מפיקי אירועים. בין היתר ניתן למצוא אצלנו כלים שונים, רהיטים להשכרה, מכירת אוהל לקייטרינג ועוד. הייחודיות שלנו היא הרצון לספק לכל לקוח מוצרי איכות בהתאמה מלאה לצרכים. בין אם מדובר על מכירת אוהלים לאירוע לבית כנסת ובין אם זו מכירת אוהלים לאירוע – תמצאו אצלנו את המוצר המושלם שיענה על הצורך שלכם ויאפשר לכם לעשות בו את השימוש המוצלח ביותר.

מכירת אוהלים לאירוע לבית ספר

גם בבתי ספר עושים לא פעם שימוש עם אוהלים. באוהלים ניתן לארח הורים, לכנס ישיבות צוות וגם לערוך פעילות לתלמידים. כדי שהאוהל אכן יהיה שימושי ונוח הוא צריך להיות מתאים למטרה ולאופן השימוש הצפוי בו. המומחיות שלנו בחברה מסייעת גם לאנשי הרכש בבתי הספר להצליח בבחירת האוהל המתאים והנכון. ואכן, אצלנו עורכים בתי ספר רבים מכירת אוהלים לאירוע לבית ספר. הם נהנים משירות מעולה וליווי אישי לבחירה נכונה, ממגוון מוצרים באיכות מעולה ומחירים משתלמים. אז אם אתם מבררים על מכירת אוהל לקייטרינג, על מכירת אוהלים לאירוע לבית כנסת או על מכירת אוהלים לאירוע לבית ספר – אתם מוזמנים אלינו!
 

מכירת אוהל לקייטרינג


כל הזכויות שמורות לאוהד גושן
יבוא ומכירת ציוד לאירועים 2018
072-33-80-758
דוא"ל:
sales@eventory.co.il
כתובת: כפר פינס

 


EVENTORY
יבוא ומכירת ציוד לאירועים

לקבלת הצעת מחיר חייגו
072-33-80-758
או מלאו פרטיכם בטופס
ונחזור אליכם בהקדם

EVENTORY - יבוא ומכירת ציוד לאירועים

לקבלת הצעת מחיר חייגו 072-33-80-758 או מלאו פרטיכם בטופס ונחזור אליכם בהקדם

כל הזכויות שמורות לאוהד גושן יבוא ומכירת ציוד לאירועים 2018 | 072-33-80-758 | דוא"ל: sales@eventory.co.il | כתובת: כפר פינס