072-33-80-758
 |

לקבלת הצעת מחיר חייגו
072-33-80-758
או מלאו פרטיכם בטופס
ונחזור אליכם בהקדם:

לא משנה מה סוג האירוע בין אם מדובר בחתונות, בר מצוות, מסיבות יום הולדת, כנסים ואירועים, מפגשים חברתיים, קידומי מכירות ועוד, השכרת אוהלים יכולה להיות תוספת חיונית לאירוע עצמו, בין אם כמקום המפגש וההתכנסות העיקרי, בין אם בחלוקה לשטחים ולתתי איזורים. מגוון האוהלים הקיים בשוק הוא עצום ולכן יש לשים לב למספר פרטים וקריטריונים לפני שמזמינים אוהל לכל סוג אירוע.

אוהל סגור
אוהל סגור מיועד לאירועים יותר רשמיים, כאלו בהם נרצה ליצור אווירת מעטפת שלמה. אוהל סגור יוצר חלל אותו ניתן להפוך למה שאנחנו רק רוצים באמצעות העיצוב והתוספות המתאימות. אוהל סגור נותן אווירה של אולם, אך ניתן להקמה בכל שטח אותו אנו בוחרים. כאשר בוחרים אוהלים לאירועים, אוהל סגור יכול לתת פתרון מושלם לאנשים המעוניינים לבחור מיקום מיוחד ומקורי לאירוע שלהם, ובכל זאת ליצור אווירה ייחודית ועוטפת במיקום היחודי שנבחר. ניתן להשתמש באוהל סגור גם כחלל איסוף משני, מעבר לחלל המפגש המרכזי. למשל כפינת ילדים באירוע משמח, או חדר התכנסויות.

כאשר בוחרים אוהל סגור חשוב לבדוק האם אנו מעוניינים באוהל סגור אטום לגשם ולקור או לא. לא כל האוהלים הסגורים מספקים אטימות למים, ושימוש באוהל סגור אינו מבטיח לנו מניעת רטיבות מכל סוג, אלא אם כן ציינו כך במפורש, וביקשנו התאמה לתנאי גשם ולקור.

אוהל חצי פתוח
אוהל חצי פתוח מיועד בדרך כלל להופעות, לכנסים ולהצגת במות. למרות שניתן לעשות שימושים יצירתיים יותר באוהל חצי פתוח כגון בופה בצידי השטח, על פי רוב אוהל חצי פתוח ישמש לתחימה של אזור מסוים כגון אחורי גינת האירועים.

אוהל מעוצב
כמובן שיש אוהלים רגילים ומרובעים אותם התרגלנו לראות. במידה ונרצה להכניס פלפל לאירוע שלנו, אוהלים מעוצבים יכולים להיות פתרון נהדר. אוהל בצורת אוהל קרקס עם פתחי כניסה בצדדים, או אוהל בסגנון בדואי שבדיו משתפלים מהצדדים כלפי מטה יכולים להוות תוספת נהדרת לכל אירוע ולהשאיר כמה פיות פעורים.

מפרט טכני
בעת בחירת אוהלים לאירועים חשוב לוודא כי כל הפרטים הטכניים הנדרשים בידינו. כמות האנשים, גודל האוהל הרצוי, קירור או חימום, פריסת החשמל בתוך האוהל, וגם פריסת השולחנות והכיסאות. כאשר בידינו כל הנתונים הדרושים להקמת האוהל, ניתן להשלים את ההזמנה ולתכנן את האירוע שלנו יחד עם פריסת האוהל המתאימה לו בדיוק.

לסיכום, ניתן לייצר ולהרכיב את כל סוגי האוהלים, ולכן בעת בחירת אוהל חשוב לשים לב לצרכים השונים של האירוע אותם האוהל הנכון יכול לספק.
 

סוגי אוהלים לאירועים


כל הזכויות שמורות לאוהד גושן
יבוא ומכירת ציוד לאירועים 2018
072-33-80-758
דוא"ל:
sales@eventory.co.il
כתובת: כפר פינס

 


EVENTORY
יבוא ומכירת ציוד לאירועים

לקבלת הצעת מחיר חייגו
072-33-80-758
או מלאו פרטיכם בטופס
ונחזור אליכם בהקדם

EVENTORY - יבוא ומכירת ציוד לאירועים

לקבלת הצעת מחיר חייגו 072-33-80-758 או מלאו פרטיכם בטופס ונחזור אליכם בהקדם

כל הזכויות שמורות לאוהד גושן יבוא ומכירת ציוד לאירועים 2018 | 072-33-80-758 | דוא"ל: sales@eventory.co.il | כתובת: כפר פינס