072-33-80-758
 |

לקבלת הצעת מחיר חייגו
072-33-80-758
או מלאו פרטיכם בטופס
ונחזור אליכם בהקדם:

סוכות אבלים – לרכוש או לשכור?
חס וחלילה לא עלינו, נפטר קרוב משפחה. לאחר סידורי ההלוויה, מגיעה השבעה. לאחר פטירה של יהודי במדינת ישראל נהוג לשבת שבעה ולנחם את משפחת הנפטר. בשבעת הימים שלאחר ההלוויה, פוקדים את הבית עשרות, אם לא מאות, אם לא אלפי אורחים במצטבר הבאים ללחוץ יד, לתת כתף, לשאול לשלום המשפחה ולנחם. לעתים הבית בו גרה המשפחה אינו מספיק ולכן יש צורך ברכישה או השכרה של סוכת אבלים. נשאלת השאלה האם במקרה כזה עדיף לנו לרכוש אוהל אבלים או לשכור אחד כזה?

גודל המשפחה
במידה ומדובר באוהל קטן שאמור להכיל לא יותר מעשרים אנשים בו זמנית, רכישה של אוהל כזה לא אמורה להיות יקרה במיוחד, במידה ומדובר באוהל סטנדרטי ורגיל שאמור לשמש את יושבי הבית והמשפחה. ההפרש בין רכישת אוהל קטן והשכרתו הוא זעום ולכן עדיף לרכוש על מנת להשאיר את האוהל אצלנו לאירועים אחרים. סוכות אבלים הן למעשה סוכות רגילות, שפשוט נועדות להכיל אבלים בשבעה אך יכולות להכיל גם חוגגים באירוע משפחתי קטן אחר.

מקום אחסון עבור סוכות אבלים
במידה ולמשפחה המארחת יש מקום אחסון בו היא יכולה לשמור סוכות אבלים שיהפכו ביום אחר לסוכות רגילות, רכישה של אוהל שכזה באה בחשבון. במידה ואין מקום אחסון השאלה בכלל לא רלוונטית למשפחה המארחת, ודווקא השכרה של אוהל שכזה יכולה להיות פתרון הולם בהרבה מרכישתו. לעתים נוכל לאחסן את האוהל שלנו אצל משפחה או חברים, או אפילו בשטח אחסון חיצוני ואז כדאי לשקול אופציה של רכישת אוהל במקום השכרה.

סוכות אבלים בשפע של גדלים
השיטה הסטנדרטית להקמת אוהל אבלים היא הקמת אוהל מרובע, ממש כמו סוכה על מנת להתאים בתוכו שולחנות מוארכים מסביבם יכולים לשבת בני המשפחה והמנחמים. כאשר כבוחרים סוכה לישיבת שבעה, חשוב לזכור כי השמים הם הגבול וניתן להתאים את הסוכה הנרכשת לכל הצרכים השונים שאנו יכולים להעלות בדעתנו. מכיוון שסוכה היא מוצר הנתפר בהזמנה על פי רוב, כדאי לחשוב על כל הדרישות שיכולות להיות לנו מסוכה שכזו, ולפעול בהתאם על מנת לקבל את הסוכה התואמת את צרכינו בשצורה הטובה ביותר.

לסיכום
כל משפחה והרקע שלה, חלק מהמשפחות קטנות וחלק גדולות, חלק עורכות אירועים בכל שני וחמישי וחלק נפגשות רק בחתונות. כאשר שוקלים האם לרכוש סוכות אבלים או לשכור אותן, ישנם הרבה פרטים אותם יש לקחת בחשבון.
 

סוכות אבלים


כל הזכויות שמורות לאוהד גושן
יבוא ומכירת ציוד לאירועים 2018
072-33-80-758
דוא"ל:
sales@eventory.co.il
כתובת: כפר פינס

 


EVENTORY
יבוא ומכירת ציוד לאירועים

לקבלת הצעת מחיר חייגו
072-33-80-758
או מלאו פרטיכם בטופס
ונחזור אליכם בהקדם

EVENTORY - יבוא ומכירת ציוד לאירועים

לקבלת הצעת מחיר חייגו 072-33-80-758 או מלאו פרטיכם בטופס ונחזור אליכם בהקדם

כל הזכויות שמורות לאוהד גושן יבוא ומכירת ציוד לאירועים 2018 | 072-33-80-758 | דוא"ל: sales@eventory.co.il | כתובת: כפר פינס