072-33-80-758
 |

לקבלת הצעת מחיר חייגו
072-33-80-758
או מלאו פרטיכם בטופס
ונחזור אליכם בהקדם:

רכישת פטריות חימום – נקודות חשובות להתייחסות
כמו פטריות אחרי הגשם, בשנים האחרונות נוכל להבחין במספר הולך וגובר של פטריות חימום. בין אם מדובר בפטריות חימום לבית או לגינה, לפאב או לפאטיו, מדובר בלהיט חם שכבש את העולם. מדובר בגוף חימום עליון שעובד על שריפת בלון גז ממש כמו בכיריים הביתיים שלנו. הפטריה עצמה בטיחותית מכיוון שגוף החימום הינו גבוה ומפזר את החום לסביבה די קרובה אליו, ובסיסו יציב ואיתן כך שאין סכנות לנפילת הפטרייה עצמה, במידה ומעגנים אותה נכון למשטח עליו היא ניצבת. לפניכם מספר נקודות חשובות להתייחסות בעת רכישת פטרית חימום, לצד מספר עובדות לידע כללי הנוגעות לאופן הפעלת הפטריה.

פטריית חימום ביתית או פטריית חימום לגן?
הייעוד של השימוש בפטריית החימום שלכם הינו חשוב ביותר בעת התבוננות במבחר פטריות חימום. ההספק וצריכת הגז, גודל המכשיר, ואפשרויות האוורור של החלל בו נרצה להציב את פטרית החימום הם פרמטרים חשובים הנוגעים ישירות בהחלטה על פטריית החימום הנכונה לצרכיכם.

היבטי בטיחות של פטריות חימום
פטריות חימום פועלות על אש חייה הנובעת כתוצאה משריפת זרם גז בישול עדין המגיע מבלון הגז המוצב בבסיסו של המכשיר. ראשית, יש לוודא כי ניתן לאוורר את המקום המחומם על ידי פטריית החימום, מכיוון שהצטברות של אדי שריפה עלולים לחנוק את החמצן בחדר. שנית, יש לוודא כי ניתן לקבע את המכשיר עצמו לרצפה בצורה בטיחותית שתמנע נפילות, מכיוון שנפילה עלולה לגרום שריפה ואפילו התפוצצות במקרי קיצון.

האם נזדקק למתקין להתקנת פטריית חימום?
על פי רוב פטריות חימום הינן פשוטות להפעלה, אין צורך במתקין מקצועי, כל שצריך הוא קיבוע נכון, הצבת מרחקי בטיחות מחפצים, והתקנה נכונה של בלון הגז לפי ההוראות שמופיעות על הבלון ועל מכשיר החימום עצמו. רוב הדגמים של פטריות החימום מצוידים בגלגלים להנעה פשוטה ויעילה של המכשיר עם בלון הגז שלו, בצורת עגלה על ידי השענת המכשיר כולו כלפי המוביל, כך שהמכשיר ניצב על הקרקע על שני גלגליו, להזזה בטוחה ויעילה של פטריית חימום.

מתי נרכוש פטריות חימום?
כאשר מתקרבים לעונת החורף וניתן להרגיש ירידה בטמפרטורות, הדרישה לרכישת פטריות חימום עולה. עובדה זו מעלה את מחירי הרכישה וההשכרה של פטריות חימום, ולכן במידה ואנו מעוניינים לרכוש פטריות חימום, עדיף שנעשה זאת בקיץ, כאשר הסוחרים יעדיפו להיפטר מעודפים של השנה שעברה ולפנות מקום לסחורה של השנה החדשה, או לאחר החורף כאשר הדרישה יורדת כמעט לגמרי, מכיוון שלכל הדורשים כבר יש פטרית חימום שרכשו במהלך החורף. שתי התקופות הללו הן הטובות ביותר לרכישת פטריות חימום מבחינת ההיצע והביקוש בשוק. הדבר נכון עד כדי כך, שלעתים הפרשי המחירים בין עונות השיא יכול להגיע לכדי הכפלה של המחירים בעונות השפל.
 

פטריות חימום


כל הזכויות שמורות לאוהד גושן
יבוא ומכירת ציוד לאירועים 2018
072-33-80-758
דוא"ל:
sales@eventory.co.il
כתובת: כפר פינס

 


EVENTORY
יבוא ומכירת ציוד לאירועים

לקבלת הצעת מחיר חייגו
072-33-80-758
או מלאו פרטיכם בטופס
ונחזור אליכם בהקדם

EVENTORY - יבוא ומכירת ציוד לאירועים

לקבלת הצעת מחיר חייגו 072-33-80-758 או מלאו פרטיכם בטופס ונחזור אליכם בהקדם

כל הזכויות שמורות לאוהד גושן יבוא ומכירת ציוד לאירועים 2018 | 072-33-80-758 | דוא"ל: sales@eventory.co.il | כתובת: כפר פינס