072-33-80-758
 |

לקבלת הצעת מחיר חייגו
072-33-80-758
או מלאו פרטיכם בטופס
ונחזור אליכם בהקדם:

אנו ב Eventory מציעים מגוון רחב של שולחנות אירועים למכירה, למטרות שונות ומגוונות לאירועים בחוץ ולאולמות אירועים וכן לחברות השכרת ציוד ועסקים בפרט.
 
שולחנות האירועים על בסיס פלטות עץ סנדוויץ' בעובי 18mm המוצבות על רגלי מתכת מתקפלות. הפלטות מגיעות עם שתי קורות חיזוק מתחת הגורמות לכך שהפלטה תישאר ישרה ולא תקבל עקמומיות במשך הזמן וכן לצורך מערום של השולחנות בגמר האירוע. הפלטות מגיעות עם פס pvc מסביב לכל שולחן שמגן גם על השולחנות וגם על המפות. רגלי השולחנות עבות וחזקות במיוחד ומגיעות צבועות בתנור למניעת החלדה.
 
שולחנות אלו מגיעים במגוון מידות וצורות לפלטות, על פי כמות המסובים סביב השולחן.
ניתן לקנות שולחנות עגולים או ריבועיים לשישה, שמונה ועד שניים עשר איש.
 
בנוסף, קיימות גם פלטות מלבניות המשמשות לרוב כמזנוני הגשת כיבוד או כשולחנות סיוע לקייטרינג.
 
אנו מוכרים ומציעים שולחנות ישיבה, שולחנות קפה, שולחנות בר, שולחנות עריכה לבופה, שולחנות פינה שולחנות חצי ירח ועוד מגוון יישומים ושימושים לפי הצרכים של אולמות אירועים, גני אירועים, חדרי אוכל ופתרונות לתעשייה...או שולחנות לגינות נוי בחצר הפרטית.
 
השולחנות מגיעים במגוון סגנונות וחומרים, אך הינם עמידים ודקורטיביים לשימושים השונים. אתם מוזמנים לבוא ולהתרשם מהשולחנות במלאי, אשר מתחדש מעת לעת הן באופי השולחנות והן באופי הגימורים והרכב החומרים ויישומים השונים עבור צורכי האירוח בכל אירוע ואירוע.
 
רגלי השולחנות חלקם עשויים ברזל צבוע בתנור וחלקם מעץ מלא. הציפויים שונים וכל סוג שולחן משמש למטרה אחרת ומתאפיין בפרטי גימור שונים, כגון פורמייקה, עץ מלא, עץ לבוד ועוד.
 
הובלת השולחנות מבוססת על קיפול נוח והזזה של הפלטות על בסיס מתקן הסעה, הרמה ונשיאת הלוחות בנפרד מהרגליים או גלגול השולחן במידה והוא מבוסס על מבנה פלטה עליונה עגולה.
 
אנו מוכרים שולחנות לסוגי אירועים שונים ואנו משוכנעים שמגוון השולחנות המוצע יענה על הצרכים של כל אחד מכם, אתם מוזמנים לבוא ולהתרשם במו עינכם ונשמח לייעץ ולהעביר לכם מקצת מניסיוננו בתחום זה המבוסס על הפקת אירועים, מכירת והשכרת ציודים - למאות רבות של אירועים בכל רחבי הארץ.
 

שולחנות לאירועים


כל הזכויות שמורות לאוהד גושן
יבוא ומכירת ציוד לאירועים 2018
072-33-80-758
דוא"ל:
sales@eventory.co.il
כתובת: כפר פינס

 


EVENTORY
יבוא ומכירת ציוד לאירועים

לקבלת הצעת מחיר חייגו
072-33-80-758
או מלאו פרטיכם בטופס
ונחזור אליכם בהקדם

EVENTORY - יבוא ומכירת ציוד לאירועים

לקבלת הצעת מחיר חייגו 072-33-80-758 או מלאו פרטיכם בטופס ונחזור אליכם בהקדם

כל הזכויות שמורות לאוהד גושן יבוא ומכירת ציוד לאירועים 2018 | 072-33-80-758 | דוא"ל: sales@eventory.co.il | כתובת: כפר פינס