072-33-80-758
 |

לקבלת הצעת מחיר חייגו
072-33-80-758
או מלאו פרטיכם בטופס
ונחזור אליכם בהקדם:

כדי להפיק אירוע מוצלח יש צורך באביזרים רבים והמון ציוד. היכן נערך האירוע? אילו רהיטים ישמשו במהלכו? כיצד ניתן לקרר את המקום או איך מחממים אותו בחורף? כדי לענות על כל השאלות הללו אתם מבררים על שירותי מכירת ציוד. ואנחנו, חברת Eventory נמצאים כאן בדיוק כדי לספק לכם מענה הולם ומושלם! אכן, כאשר הנכם עורכים אירוע אתם צריכים חברה מקצועית שתהיה לצדכם, עובדים מיומנים שערוכים לענות על הצורך ולספק את המוצרים הנדרשים על הצד הטוב ביותר. אז אם אתם מבררים על שירותי מכירת ציוד, אם אתם עומדים לקראת אירוע ולא ממש יודעים כיצד לקדם את העניינים - אנחנו כאן לרשותכם.

מכירת שולחנות לבתי ספר

ולא רק עבור אירועים נדרשים לקוחות לרכוש ציוד. גם עבור צרכים מוסדיים וארגוניים עורכים קניות של ציוד כמו מכירת שולחנות לבתי ספר, מכירת ריהוט לאירוע לעירייה וכדומה. חברתנו היא החברה המומלצת גם בנישה זו, ואם אתם נדרשים לחדש את מלאי הרהיטים בבית הספר או להתארגן עם שירותי מכירת ציוד לכל מטרה אחרת, יש לכם מקום אחד בו תהיו מרוצים ממענה מושלם. אנחנו כאן ממתינים לכם עם מבחר עצום של מוצרים ברמות איכות גבוהות ביותר. חשוב לנו לציין כי החברה שלנו מתעסקת עם מוצרים תוצרת יצרנים מובילים וידועי שם ברחבי העולם. וזה בהחלט מספר לכם יותר ממשהו על איכות המוצרים ועל העכשוויות שלהם.

מכירת שולחנות לאירוע לקייטרינג

כאשר מחליטים היכן לקבל שירותי מכירת ציוד יש גם משמעות רבה לאדיבות ולשירות של אנשי המכירות. ככלות הכול לרוב מדובר על הזמנה גדולה של מספר רב של מוצרים. ולרוב הלקוח לא בדיוק יודע מה המוצר הנדרש לו ואילו פריטים יוכיחו את עצמם במהלך תקופת השימוש. זו הסיבה לכך שחשוב לבחור חנות מקצועית בה ניתן לקבל שירותי מכירת ציוד בהתאמה מלאה. אנחנו בחברת Eventory  מציעים מכירת שולחנות לאירוע לקייטרינג לצד יתר שירותי מכירת ציוד במקצועיות מקסימלית. וכל זאת בסבלנות מרבית ומתוך מטרה להתאים לכם את המוצר המנצח והטוב ביותר עבורכם. 

מכירת ריהוט לאירוע לעירייה

חשוב לכם להיות מרוצים? רוצים להיות בטוחים שמצאתם את הכתובת הנכונה עבור מכירת שולחנות לבתי ספר? אנחנו בטוחים שחשוב לכם להצליח ולהיות מרוצים משירות מכירת שולחנות לאירוע לקייטרינג או מכירת ריהוט לאירוע לעירייה קולע למטרה שלכם. אז הנכם מוזמנים להצטרף לאלפי לקוחות מרוצים שעושים שימוש מועיל בציוד איכותי ומתאים שמשרת אותם בשלימות.
 

שירותי מכירת ציוד


כל הזכויות שמורות לאוהד גושן
יבוא ומכירת ציוד לאירועים 2018
072-33-80-758
דוא"ל:
sales@eventory.co.il
כתובת: כפר פינס

 


EVENTORY
יבוא ומכירת ציוד לאירועים

לקבלת הצעת מחיר חייגו
072-33-80-758
או מלאו פרטיכם בטופס
ונחזור אליכם בהקדם

EVENTORY - יבוא ומכירת ציוד לאירועים

לקבלת הצעת מחיר חייגו 072-33-80-758 או מלאו פרטיכם בטופס ונחזור אליכם בהקדם

כל הזכויות שמורות לאוהד גושן יבוא ומכירת ציוד לאירועים 2018 | 072-33-80-758 | דוא"ל: sales@eventory.co.il | כתובת: כפר פינס